Archive for Ιούνιος, 2015
ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2015
![](https://tennislivadia.gr/tennislivadia/wp-content/uploads/2015/06/DSC03641-250x130.jpg)
Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε το παιδικό τουρνουά τέννις για παιδιά ηλικίας 5-12 χρονών το Σάββατο 6 Ιουνίου 2015 στις εγκαταστάσεις του Κέντρου Αντισφαίρισης Λιβαδειάς. Οι μικροί αθλητές αγωνίστηκαν σε 3 κατηγορίες ανάλογα με την ηλικία τους και έπαιξαν με πολλούς αντιπάλους. Στη κατηγορία για παιδιά Ε΄και ΣΤ΄Δημοτικού Χρυσή νικήτρια αναδείχθηκε η Λυδία Χατζοπούλου, Ασημένιος νικητής […]