Archive for 27 Ιουλίου 2012
ΤΟΥΡΝΟΥΑ Σ.Β.Α.Ε. ΣΤΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑ(9-16/6/2012)
![](https://tennislivadia.gr/tennislivadia/wp-content/uploads/2012/05/DSC019091-250x130.jpg)
Το πρώτο τουρνουά βετεράνων τεννιστών που γίνεται στη Λιβαδειά έφτασε στο τέλος του. Το Σάββατο 16 Ιουνίου έγιναν όλοι οι τελικοί του τουρνουά που σημείωσε μεγάλη επιτυχία. Στους ΑΝΔΡΕΣ 35+ νικητής ήταν ο Νίκος Παππής από την Χαλκίδα, στους ΑΝΔΡΕΣ 45+ νικητής ήταν ο Δημήτρης Θεοδώρου μετά από έναν συναρπαστικό αγώνα που είχε διάρκεια 3 […]